Reklamacje i zwroty

Gwarancja i serwis

 

Produkty sprzedawane w naszym sklepie posiadają gwarancję. 

W przypadku wykrycia wady skontaktuj się z nami i postępuj wg wskazówek niżej. Jest to bardzo szybki proces reklamacji, który pozwala w najkrótszym czasie rozwiązać problem. 

 

 

Reklamacje

 

Przed odebraniem przesyłki zawsze sprawdź, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odmówienia przyjęcia przesyłki, a następnie skontaktowanie się z nami.

Po opłaceniu kwoty pobrania i pokwitowaniu odbioru paczki istnieje możliwość otwarcia paczki w obecności kuriera - w przypadku stwierdzenia niezgodności, sporządzany jest protokół rozbieżności, który stanowi podstawę późniejszej reklamacji.

Jeżeli zakupiony towar okazuje się mieć wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną:

  1. Prześlij do nas produkt, który chcesz zareklamować, dołączając do niego pisemne oświadczenie, w którym opiszesz szczegółowe powody reklamacji produktu, formę rekompensaty, a także adres zwrotny oraz numer konta, na który zostanie dokonany zwrot pieniędzy (w zależności od podjętej przez sklep decyzji).
  2. ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.
  3. Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 7 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy poniesione przez Ciebie koszty poprzez: naprawę reklamowanego produktu, przesłanie nowego egzemplarza produktu lub zwrot pieniędzy.
  4. Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekażemy Ci szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji i poprosimy o wpłatę kosztów wysyłki, a także w ciągu 14 dni roboczych odeślemy reklamowany produkt. 

 

W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: bok@baccanera.com. Udzielimy Ci wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić reklamację.

Przesyłkę należy kierować na:

BACCANERA

Tymienieckiego 23/107

90-350 Łódź 

 

Przesyłkę sugerujemy nadać innym przewoźnikiem niż Poczta Polska. Niestety, Poczta Polska ma problemy z dostarczaniem większych listów. 

 

Zwrot | wymiana produktów

 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu|wymiany bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość, a także na własny koszt. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą. 

Zwracany | wymieniany produkt nie może nosić śladów używania - każdy element musi być kompletny, w stanie niezmienionym, z oryginalnymi metkami. W przypadku niespełnienia tego warunku, produkt może nie zostać przyjęty.

 

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu|wymiany produktu:

  1. Odeślij zakupiony produkt w nieuszkodzonym stanie i w oryginalnym opakowaniu wraz z całą jego zawartością.
  2. Dołącz do przesyłki pisemne oświadczenie, w którym zawrzesz: Adresata czyli: BACCANERA MARIUSZ KWIATKOWSKI ul. Tymienieckiego 23/107 90-350 Łódź - bok@baccanera.com, chęć zwrotu|wymiany produktu, a także: datę zawarcia umowy lub przyjęcia przesyłki, Twoje Imię i Nazwisko, nr zamówienia, Twój adres, podpis, datę i numer konta, na które zostanie przekazany zwrot pieniędzy| lub adres do wysyłki wymienionego produktu (formularz odstąpienia zgodny z ustawą o prawach Konsumenta).
  3. W ciągu 7 dni roboczych od otrzymania Twojej przesyłki poinformujemy Cię o fakcie otrzymania przesyłki i że przystępujemy do sprawdzania stanu przekazanego produktu (czy nie nosi śladów użytkowania, czy nie został uszkodzony lub zniszczony, czy znajduje się w oryginalnym opakowaniu z całą jego zawartością).
  4. Jeżeli nie odnotujemy przeciwwskazań, na Twój adres email prześlemy informację w ciągu kolejnych 7 dni  o pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu|wymiany produktu. Na załączony numer konta zostanie dokonany zwrot pieniędzy|lub zostanie odesłany do Ciebie produkt, po wcześniejszym uiszczeniu opłaty za przesyłkę. 

 

Jeżeli Twój zwrot produktu zostanie odrzucony (ze względu na uszkodzenie produktu lub oznaki użytkowania), przekażemy Ci na wskazany adres email informację o nieprzyjęciu zwrotu produktu. W ciągu 7 dni roboczych na wskazany adres zwrotny odeślemy produkt. Jeżeli możemy, to sugerujemy odsyłać przesyłki firmami kurierskimi. 

 

Przesyłkę należy kierować na:

 

BACCANERA

Tymienieckiego 23/107

90-350 Łódź 

 

 

Przesyłkę sugerujemy nadać innym przewoźnikiem niż Poczta Polska. Niestety, Poczta Polska ma problemy z dostarczaniem większych listów. Nie odbieramy przesyłek pobraniowych. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl